Реєстрація

Для участі у конференції необхідно заповнити форму для реєстрації.

Реєстрація учасників триватиме:

  • для учасників із доповіддю – до 5 березня 2018 р.
  • для учасників без доповіді – до 7 березня 2018 р. Участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску. Для підтвердження оплати необхідно відправити копію квитанції на е-пошту  borysovato@ukma.edu.ua.

Доповіді приймаються українською та англійською мовами. Програмний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право включити або відхилити доповідь. До 15 березня усім учасникам буде повідомлено про включення їхньої доповіді в програму конференції. Захід не передбачає заочної участі та публікації збірника тез. Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки.

Організаційний внесок: 250 грн. (за умови попереднього безготівкого перерахунку).
Реквізити:
Отримувач: ГО «ЕЛІБУКР»
Код ЄДРПОУ: 37827965,
Р/р 26000001100633
Банк: АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»,
МФО 300658
Призначення платежу: Благодійна допомога на проведення конференції. Без ПДВ.
Для доповідачів та іноземних учасників конференції плата за участь відсутня. Розміщення і харчування за рахунок учасників. Оргкомітет сприяє розміщенню учасників у готелях м. Києва лише за індивідуальним запитом.

Контакти: 
Тел.: +38(044)-425-60-35
Е-пошта: borysovato@ukma.edu.ua


Готелі

На цій карті нанесені готелі, що розташовані найближче до місця проведення конференції. Організатори конференції можуть допомогти із бронюванням номерів у Готелі НаУКМА та Готелі Міністерства фінансів України.