SCDA16

4-th International Scientific Conference was held March 30-31 2016  at the National University of Kyiv Mohyla Academy Library.


The Conference is organized by:


Program


SPONSORS:

Opens external link in new windowStrikePlagiarism.com — лідер на ринку програмного забезпечення для боротьби з плагіатом. Головним продуктом компанії є інтернет-система антиплагіату Plagiat.pl – програма для перевірки навчальних та наукових робіт на присутність плагіату. StrikePlagiarism.com пропонує широкий спектр послуг та співпрацю для ВНЗ, науковців, шкіл, видавництв. Продукти та послуги компанії вже успішно використовують у Польщі, Румунії, Казахстані, Німеччині, Молдові та інших країнах світу.


Opens external link in new windowElsevier — провідний світовий постачальник наукових, технічних та медичних інформаційних продуктів і послуг. Як один із найбільших комерційних видавців наукової інформації щороку публікує понад 2500 журналів та більше 33000 книг. Сьогодні Opens external link in new windowElsevier, маючи багатий досвід видання наукових журналів, книг, реферативних та інших баз даних, постійно веде розробки актуальних інноваційних рішень для підтримки всіх аспектів науково-технічних і медичних досліджень. До таких онлайн-рішень, що дозволяють підвищити продуктивність діяльності фахівців у сфері науки, освіти та різних галузях промисловості, належать відомі продукти компанії Opens external link in new windowScienceDirectOpens external link in new windowScopusOpens external link in new windowEvolveOpens external link in new windowKnovelOpens external link in new windowReaxysOpens external link in new windowClinicalKey та ін.


Opens external link in new windowThomson Reuters — лідер у постачанні аналітичної інформації, інформаційних рішень і баз даних для бізнесу і науковців. Розуміння галузевої специфіки та використання інноваційних технологій дозволяє компанії надавати інформацію, важливу для прийняття рішень у сфері фінансів та управління ризиками, корпоративного управління, юриспруденції, адміністрування оподаткування, науки і медіа. Серед продуктів компанії, розроблених для науковців, Opens external link in new windowWeb of ScienceOpens external link in new windowInCitesOpens external link in new windowEndNoteOpens external link in new windowCore Publishing Solutions та ін.