Міжнародний семінар “Open Access, Open Science, Open Publishing: як це впливає на оцінку результатів та стратегію розвитку наукової діяльності”

Третього червня в рамках літньої сесії #SCDA19 в Музеї НаУКМА відбувся семінар Open Access, Open Science, Open Publishing.


Організаторами виступили Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА та українське відділення компанії Clarivate Analytics.

Були запрошені експерти з наукометрії та знавці видавничої галузі, обговорювали питання відкритості наукових журналів, співпраці дослідників та визначення якості публікацій. Семінар відвідали і співробітниці Могилянської бібліотеки.


Відкривала семінар доповідь Тетяни Ярошенко, віце-президента НаУКМА з наукової роботи та інформатизації. Продовжили запрошені гості: Володимир Ночвай з Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, Джефрі Кловіс (Jeffrey Clovis) з Clarivate Ananlytics, Валентин Богоров, голова освітніх програм Clarivate Analytics CIS countries, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова (співробітник Clarivate Analytics). З доповіддю виступила координаторка Американської бібліотеки ім. В. Китастого Світлана Чуканова, а закривала семінар Богатель Наталя, завідувач сектору ДНУ УкрІНТЕІ.

Презентації доповідачів

Відео виступів

Фото-звіт семінару

Дякуємо за цікавість до нашого заходу і будемо щиро раді бачити Вас на наступних подіях!

Please follow and like us: