SCDA18

6-а Міжнародна науково-практична конференція “Наукова комунікація в цифрову епоху”


Організатори конференції:

  • Наукова бібліотека Національного університету “Києво-Могилянська академія”;
  • Державна наукова установа “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”;
  • Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА;
  • Громадська організація ЕЛІБУКР (Електронна Бібліотека України).

Програма конференції:

 


Спонсори конференції:

EBSCO Information Services – компанія, що пропонує електронні ресурси, бази даних електронних книг, системи електронного менеджменту та пошукових інтерфейсів для академічних, освітніх, медичних, урядових і публічних установ. Заснована у 1944 р. в Іпсвічі (Массачусетс, США). Серед продуктів компанії відомі в Україні EBSCOhost, EBSCO Discovery Service, EBSCO databases та ін.

Clarivate Analytics – компанія, що пропонує аналітичні та наукометричні інструменти для підтримки наукової діяльності. До 2016 року компанія була підрозділом Thomson Reuters (Intellectual Property and Science business). Серед продуктів компанії – найстаріша наукометрична база даних Web of Science, Cortellis, Thomson Innovation, Derwent World Patents Index, а також інструменти ResearcherID, EndNote, InSights.

Chemical Abstracts Service (CAS), підрозділ Американського хімічного товариства, є авторитетним у світі реcурсом з хімії та суміжних дисциплін. Понад 100 років CAS збирає та аналізує міжнародні наукові публікації для вдосконалення досліджень. Продукти та послуги CAS, такі як SciFinder, STN, MethodsNow, забезпечують всебічні та надійні відповіді на безліч питань, які досліджують науковці, бізнесмени та фахівці з інформаційних технологій щодня. Якісна інформація в потрібний час є основою успішного та ефективного інноваційного розвитку. Партнерство з CAS надає організаціям по всьому світу можливість перетворити інформацію в стратегічну перевагу.

Plagiat.pl Ltd – лідер польського ринку програмного забезпечення для захисту від порушень авторського права та несанкціонованого використання інтелектуальної власності. Компанія надає Internet Antiplagiarism System та інші необхідні інструменти для захисту інтелектуальної власності академічних установ, університетів, видавництв та власників веб-сайтів. Plagiat.pl Ltd допомагає викладачам та студентам запобігати плагіату з 2002 року. Лише в Польщі Plagiat.pl Ltd співпрацює на даний момент більш ніж з 200 університетами. Протягом останніх кількох років під власним міжнародним брендом StrikePlagiarism.com компанія активно діє за кордоном, зокрема в Румунії, Казахстані, Азербайджані, Колумбії, Німеччині та Молдові.

Cambridge University Press (CUP) –  найстаріше видавництво, засноване  королем Генріхом VIII у 1534 році, та друге за величиною університетське видавництво у світі.
Cambridge University Press – це підрозділ Кембріджського університету та, одночасно, наукове та освітнє видавництво. Сьогодні CUP має регіональних представників, видавничі центри та офіси в більш ніж 40 країнах, видає понад 50 000 томів, авторами яких є науковці зі 100 країн світу. Видавнича платформа включає в себе наукові журнали, монографії, довідники, підручники, а також посібники для викладання та вивчення англійської мови.