SCDA16

4-а Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху»


Організатори конференції:
Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Державний фонд фундаментальних досліджень
Громадська організація ЕЛІБУКР (Електронна Бібліотека України)
Громадська організація «Українське Фулбрайтівське Коло»


Програма конференції


ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

StrikePlagiarism.com — лідер на ринку програмного забезпечення для боротьби з плагіатом. Головним продуктом компанії є інтернет-система антиплагіату Plagiat.pl – програма для перевірки навчальних та наукових робіт на присутність плагіату. StrikePlagiarism.com пропонує широкий спектр послуг та співпрацю для ВНЗ, науковців, шкіл, видавництв. Продукти та послуги компанії вже успішно використовують у Польщі, Румунії, Казахстані, Німеччині, Молдові та інших країнах світу.

Elsevier — провідний світовий постачальник наукових, технічних та медичних інформаційних продуктів і послуг. Як один із найбільших комерційних видавців наукової інформації щороку публікує понад 2500 журналів та більше 33000 книг. Сьогодні Elsevier, маючи багатий досвід видання наукових журналів, книг, реферативних та інших баз даних, постійно веде розробки актуальних інноваційних рішень для підтримки всіх аспектів науково-технічних і медичних досліджень. До таких онлайн-рішень, що дозволяють підвищити продуктивність діяльності фахівців у сфері науки, освіти та різних галузях промисловості, належать відомі продукти компанії ScienceDirectScopusEvolveKnovelReaxysClinicalKey та ін.

Thomson Reuters — лідер у постачанні аналітичної інформації, інформаційних рішень і баз даних для бізнесу і науковців. Розуміння галузевої специфіки та використання інноваційних технологій дозволяє компанії надавати інформацію, важливу для прийняття рішень у сфері фінансів та управління ризиками, корпоративного управління, юриспруденції, адміністрування оподаткування, науки і медіа. Серед продуктів компанії, розроблених для науковців, Web of ScienceInCitesEndNoteCore Publishing Solutions та ін.