Реєстрація

Запрошуємо до участі у 9-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться онлайн 23-24 березня 2022 р.

Основні питання конференції:

  • Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • Підтримка наукових досліджень через сучасні бібліотечні сервіси;
  • Академічна доброчесність: сприяння реформам у вищій освіті:
  • Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження;
  • Відкритий доступ та відкрита наука;
  • Створення і використання наукових електронних ресурсів;
  • Питання інтелектуальної власності в цифрову епоху.

Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, бібліотек та видавництв, спеціалістів з електронного інформаційного обслуговування.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням   (участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску; квитанцію для підтвердження оплати надсилайте на е-пошту scda@ukma.edu.ua).

Доповіді приймаються українською та англійською мовами. Організаційний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право відхилити доповідь. До 9 жовтня усім учасникам буде повідомлено рішення щодо включення чи відхилення їхньої доповіді в програму конференції. Захід не передбачає заочної участі та публікації збірника тез. Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки.

Організаційний внесок: 400 UAH/15 EUR (за умови попереднього безготівкого перерахунку). Для партнерів консорціуму ЕЛІБУКР діє знижка 50%. Розміщення і харчування за рахунок учасників.

Реквізити зазначено у реєстраційній формі.
Призначення платежу: Благодійна допомога на проведення конференції. Без ПДВ.

Контакти:
вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04655
Україна
Е-пошта: scda@ukma.edu.ua
Тел.: +38(044)-425-60-35

Сторінка конференції у Facebook.
Офіційний хештег конференції #SCDA20


Готелі

На цій карті нанесені готелі, що розташовані найближче до місця проведення конференції. Організатори конференції можуть допомогти із бронюванням номерів у Готелі НаУКМА та Готелі Міністерства фінансів України.