SCDA17

5-а Міжнародна науково-практична конференція “Наукова комунікація в цифрову епоху”


Організатори конференції:

  • Наукова бібліотека Національного університету “Києво-Могилянська академія”;
  • Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • Державна наукова установа “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”;
  • Громадська організація ЕЛІБУКР (Електронна Бібліотека України);
  • Громадська організація “Українське Фулбрайтівське Коло”.

Програма конференції:

 


Спонсори конференції:

Elsevier — провідний світовий постачальник наукових, технічних та медичних інформаційних продуктів і послуг. Як один із найбільших комерційних видавців наукової інформації щороку публікує понад 2500 журналів та більше 33000 книг. Сьогодні Elsevier, маючи багатий досвід видання наукових журналів, книг, реферативних та інших баз даних, постійно веде розробки актуальних інноваційних рішень для підтримки всіх аспектів науково-технічних і медичних досліджень. До таких онлайн-рішень, що дозволяють підвищити продуктивність діяльності фахівців у сфері науки, освіти та різних галузях промисловості, належать відомі продукти компанії ScienceDirect, Scopus, Evolve, Knovel, Reaxys, ClinicalKey та ін.

Clarivate Analytics – компанія, що пропонує аналітичні та наукометричні інструменти для підтримки наукової діяльності. До 2016 року компанія була підрозділом Thomson Reuters (Intellectual Property and Science business). Серед продуктів компанії – найстаріша наукометрична база даних Web of Science, Cortellis, Thomson Innovation, Derwent World Patents Index, а також інструменти ResearcherID, EndNote, InSights.

DeGreuter – видавничий дім, що сьогодні публікує понад 1300 наукових монографій щороку в галузі гуманітарних, соціальних, природничих і юридичних наук, понад 700 назв рецензованих журналів та багато інших цифрових продуктів.

EBSCO Information Services – компанія, що пропонує електронні ресурси, бази даних, електронних книг, системи електронного менеджменту та пошукових інтерфейсів для академічних, освітніх, медичних, урядових і публічних установ. Заснована у 1944 р. в Іпсвічі (Массачусетс, США). Серед продуктів компанії відомі в Україні EBSCOhost, EBSCO Discovery Service, EBSCO databases та ін.

Plagiat.pl Ltd – лідер польського ринку програмного забезпечення для захисту від порушень авторського права та несанкціонованого використання інтелектуальної власності. Компанія надає Internet Antiplagiarism System та інші необхідні інструменти для захисту інтелектуальної власності академічних установ, університетів, видавництв та власників веб-сайтів. Plagiat.pl Ltd допомагає викладачам та студентам запобігати плагіату з 2002 року. Лише в Польщі Plagiat.pl Ltd співпрацює на даний момент більш ніж з 200 університетами. Протягом останніх кількох років під власним міжнародним брендом StrikePlagiarism.com компанія активно діє за кордоном, зокрема в Румунії, Казахстані, Азербайджані, Колумбії, Німеччині та Молдові.

Практичний журнал “Бібліотечний форум: історія, теорія і практика” – інформаційний партнер конференції.