Пропозиція спонсорам

Запрошуємо долучитися у якості спонсорів до організації 8-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 26-27 березня 2020 р. на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Сковороди, 2).

Спонсорство у 8-й Міжнародній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху» – це можливість взаємозв’язку з унікальною аудиторією керівників, директорів та дослідників більш ніж 100 університетів та бібліотек України та інших країн. Пропонуємо наступні спонсорські пакети, які варіюються залежно від конкретних інтересів вашої компанії та\або вашої доброчинної діяльності.

Перелік спонсорських привілей за категоріями:
Continue reading “Пропозиція спонсорам”

Набір співорганізаторів

Ваша установа може долучитися до участі в конференції “Наукова комунікація в цифрову епоху” в якості співорганізатора. Прийом заявок на електронну пошту scda@ukma.edu.ua.

Вимоги до співорганізаторів:
– активна участь в підготовці та роботі конференції;
– інформаційна підтримка заходу;
– залучення одного ключового іноземного спікера та / або залучення одного спонсора (з тих, що раніше не брали участі в конференції).

Реєстрація для учасників конференції

Запрошуємо до участі у 8-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 26-27 березня 2020 р. на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Сковороди, 2).

 

Основні питання конференції:

  • Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • Цифрова підтримка наукових досліджень;
  • Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження;
  • Відкритий доступ та відкрита наука;
  • Створення і використання наукових електронних ресурсів;
  • Питання інтелектуальної власності в цифрову епоху.

Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, бібліотек та видавництв, спеціалістів з електронного інформаційного обслуговування.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням:
– до 2 березня 2020 р. (участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску; квитанцію для підтвердження оплати надсилайте на е-пошту scda@ukma.edu.ua).

Доповіді приймаються українською та англійською мовами. Організаційний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право відхилити доповідь. До 2 березня усім учасникам буде повідомлено рішення щодо включення чи відхилення їхньої доповіді в програму конференції. Захід не передбачає заочної участі та публікації збірника тез. Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки.

Організаційний внесок: 400 UAH/15 EUR (за умови попереднього безготівкого перерахунку). Для партнерів консорціуму ЕЛІБУКР діє знижка 50%.
Реквізити:
Отримувач: ГО «ЕЛІБУКР»
Код ЄДРПОУ: 37827965,
Р/р 26000001100633
Банк: АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»,
МФО 300658
Призначення платежу: Благодійна допомога на проведення конференції. Без ПДВ.
Розміщення і харчування за рахунок учасників.

Контакти:
вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04655
Україна
Е-пошта: scda@ukma.edu.ua
Тел.: +38(044)-425-60-35

Сторінка конференції у Facebook.
Офіційний хештег конференції #SCDA20

Завантажити PDF з інформаційним листом.

Місце проведення конференції

Конференція проходитиме в Музеї НаУКМА. Адреса: м. Київ, вулиця Григорія Сковороди, 2. Вхід – через 1-й корпус НаУКМА (з Контрактової площі), або через 3 корпус НаУКМА (з Контрактової площі). Натисніть на зображення, щоб переглянути маршрут на Google Maps.