SCDA22

Запрошуємо до участі у 9-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 19-20 жовтня 2022 р.

#SCDA22 запрошує на виступи та дискусії з лідерами думок, які розглядатимуть різноманітні аспекти бібліотечної справи, наукової комунікації, наукометрії, розвитку відкритої науки, підтримку відкритих наукових підходів та практик.

 

Організатори:

Інформаційний партнер конференції:

Журнал «Український журнал з бібліотекознавства та інформаційних наук» – науковий рецензований журнал відкритого доступу, що публікує статті з проблематики бібліотекознавства та інформаційних наук.


Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників бібліотек та видавництв, наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, спеціалістів з електронного інформаційного обслуговування.

Основні питання конференції:

  • Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • Підтримка наукових досліджень через сучасні бібліотечні сервіси;
  • Академічна доброчесність: сприяння реформам у вищій освіті:
  • Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження;
  • Відкритий доступ та відкрита наука;
  • Створення і використання наукових електронних ресурсів;
  • Питання інтелектуальної власності в цифрову епоху.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням до 1 березня 2022 р. включно (участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску; квитанцію для підтвердження оплати надсилайте на е-пошту scda@ukma.edu.ua).

Організаційний внесок: 400 UAH/15 EUR (за умови попереднього безготівкового перерахунку). Для партнерів консорціуму ЕЛІБУКР діє знижка 50%.

Реквізити: Отримувач: Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської АкадеміїП/Р UA823052990000026009045024658

Реєстраційний номер отримувача: ЄДРПОУ 20072119АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ЄДРПОУ 14360570Призначення платежу: Благодійний внесок на проведення конференції. Без ПДВ.

Доповіді приймаються українською та англійською мовами. Організаційний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право відхилити доповідь.

Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки.

Контакти:
вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04655
Україна
Е-пошта: scda@ukma.edu.ua
Тел.: +38(044) 463 69 31

Офіційний хештег конференції #SCDA22

Please follow and like us: